• |

Access Kontrol Sistemleri

Cea Grup

Access ( GİRİŞ ) Kontrol Sistemleri; önemi hala tam olarak anlaşılmamakla beraber oldukça önemli ve etkili sistemlerdir. Bunun başlıca sebebi; giriş kontrol sistemlerinin diğer elektronik güvenlik sistemleri ile birlikte entegre çalışma ihtiyacından kaynaklanmaktadır. ( örnek: yapılmış olan bir turnike geçiş kontrol sisteminin yangın alarm sistemine entegre olarak gelen bir alarm sinyalinde tüm turnikeleri açık hale getirmesi gibi. )

Giriş kontrol sistemleri  yemekhane kontrol . giriş kontrol, üye takip oyun alanları kullanıcı girişleri vb. farklı programlar altında toplanarak ihtiyaca göre yapılandırılır. Bu sistemlerinin en önemli özelliği yetkilendirme uygulamalarının online olarak yapılabilmesi ve sistem . üzerinden izlenebilmesidir. Kim hangi giriş noktalarından hani saat aralıklarında kaçar defa giriş yapabilecek yada hangi giriş noktalarından giriş yapamayacak şeklindeki uygulamalar giriş kontrol sistemleri ile yapılmaktadır.

Giriş kontrol sistemleri;  sistem online,offline yada standalone ( herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymayan) olarak devreye alınabilmektedir.

CEA GRUP geçiş kontrol yazılımları istenilen taleplere göre düzenlenerek kullanıma sunulmuştur. Yazılımlarımız arasında farklı şeçenekler sunarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Geçiş kontrol konusunda geniş ürün yelpazemiz ve başarılı ekibimiz ile uçtan uca çözümler sunuyoruz. Hızlı geri dönüş ve yardım konusunda sizlere hizmet verebilmemiz adına iletişim bilgilerimizden Hafta içi Hergün Saat 09:00 – 18:00 Arası bizlere ulaşabilir veya mail olarak bilgi talep edebilirsiniz.